Shodaniečiai sėkmingai laikė karatė egzaminą Pirmo puslapio

  • %AM, %27 %527 %2018 %11:%Vas

Lukas Kubilius, treneris

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vyko kvalifikacinis diržų laikymo egzaminas, kurio metu Kretingos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai kėlė kvalifikaciją ir žengė dar vieną žingsnį juodo diržo link. Į egzaminą susirinko shodaniečiai, sportuojantys ne tik Kretingoje, bet ir Palangoje, Klaipėdoje, Plungėje ir Telšiuose, o jų žinias vertino kvalifikuota Lietuvos karatė kiokušin federacijos komisija, kurią sudarė keturi nariai.
Laikant pirmą diržą (oranžinį) egzaminas truko valandą, o ilgiausiai egzaminas truko laikiusiems penktąjį egzaminą – geltoną diržą su žalia juostele: čia technikos egzamino dalis tęsėsi 3,5 val., dar 30 minučių vyko atestacinių kovų dalis. Shodaniečiams, norintiems sėkmingai įveikti šį išbandymą, tikrai teko pademonstruoti ištvermę bei visą pasiruošimą ir įgytas žinias.
Klaipėdoje vykęs egzaminas buvo skirtas žemesniems diržams, o tą patį savaitgalį Kėdainiuose savo meistriškumą kėlė ir aukštesni diržai. Aukščiausius diržus (žalias diržas su ruda juostele 3 KYU) apsigynė kretingiškiai Greta Intaitė, Edvardas Petrauskas, Antanas Jonušas. Šiems shodaniečiams liko vos trys egzaminai iki juodo diržo!
Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai džiaugiasi savo auklėtiniais ir sveikina juos sėkmingai įveikus šį sunkų išbandymą. Nepaisant to, kad keletui auklėtinių egzaminą teks perlaikyti vasarą, komisija labai gerai įvertino shodaniečių techninį pasiruošimą bei buvo patenkinti atlikimo greičiu ir jėga.
Pasibaigus egzaminų sesijai, Kretingos karatė kiokušin klubas „Shodan“ kviečia į savo gretas naujokus berniukus ir mergaites, norinčius sustiprėti bei turiningai praleisti laiką.

Skaityti 1126 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje