Dviračių varžybos vėl sukvietė būrį vaikų Pirmo puslapio

  • %PM, %02 %876 %2016 %20:%Birž

Kretingos turgaus administracija tęsia pernai rugsėjį pradėtą tradiciją – praėjusį sekmadienį turgus vėl buvo pilnas ne tik „Mamų turgelio“ prekeivių ir pirkėjų šurmulio. Turgaus aikštėje antrą kartą surengtos vaikų dviratininkų varžybėlės, kuriose pasivaržyti įveikiant kelias kliūtis buvo pakviesti įvairaus amžiaus vaikai. Į varžybėles, lydimi tėvelių, šiemet atvažiavo beveik 40 jaunųjų dviratininkų.

Pirmoje amžiaus grupėje – iki 4 metų – prie starto linijos stojo 5 dalyviai, antroje grupėje – nuo 4 iki 6 metų – 4, trečioje grupėje – nuo 6 iki 8 metų – 16, ketvirtoje – nuo 8 metų – 10. Jiems reikėjo apvažiuoti kliūtis, įveikti estakadą, slalomą ir tunelį. Beveik visi vaikai buvo ne vieni – turėjo palaikymo komandas, kurias sudarė mamos, tėčiai, seneliai. Laukdami savo pasirodymo, dalyviai, žinoma, atidžiai stebėjo, kaip sekasi kitiems.

O laimėtojais tapo šie vaikai: pirmoje grupėje pirmąją vietą laimėjo Gustas Malūkas, antrąją – Lukas Mažeika, trečiąją – Liepa Rimgailė. Grupėje nuo 4 iki 6 metų nugalėjo Hugas Šanta, antras buvo Airidas Narkus, trečias – Bernardas Bružas. Grupėje nuo 6 iki 8 metų laimėjo Kajus Piluckis, antrąją vietą užėmė Ugnius Stankevičius, trečiąją – Danielius Lukenskas. Vyriausiųjų grupėje geriausiai sekėsi Ainarui Kupriui, antra buvo Gražvilė Remenytė, trečias – Aidas Beniušis. Absoliučiai geriausiu jaunuoju dviratininku pripažintas 12-metis Erikas Normantas. 

Visi nugalėtojai apdovanoti medaliais, padėkomis ir Klaipėdos parduotuvės „Dviračių centras“ prizais – šalmais bei gertuvėmis, visiems mažiausiems varžybų dalyviams įteiktos simbolinės dovanos.

„Dar kartą įsitikinome, kad vaikams tokių varžybų reikia, renginys patinka ne tik jiems, bet ir tėvams, – džiaugėsi šventės sumanytojas Kretingos turgaus direktorius Nerijus Tertelis. – Rudenį tokios varžybos turguje tikrai vėl vyks, tačiau turime planų jas organizuoti ir vasaros viduryje, tik kitoje vietoje. Pakviesime bendradarbiauti ir policijos pareigūnus, nes ir mūsų, ir jų bei apskritai visų suaugusiųjų bendras tikslas yra ne tik pratinti vaikus kuo daugiau judėti, važinėti dviračiu, bet ir jį gerai valdyti, lavinti vairavimo įgūdžius. O šį kartą už pagalbą organizuojant varžybėles esu labai dėkingas Klaipėdos parduotuvei „Dviračių centras“, vairavimo mokyklos TŪB „Rida“ atstovui Romui Vizgaudui bei Gediminui Stankevičiui“, – „Švyturiui“ sakė N. Tertelis.      

Tuo tarpu varžybėlių dalyvių tėveliai organizatoriams dėkojo už jų vaikams suteiktą galimybę pasivaržyti, pabendrauti, susipažinti. „Labai šaunu, kad tradicija tęsiama, nes varžybos vaikus skatina ir susikaupti, stengtis gerai įveikti visas kliūtis, būti ryžtingiems ir kantriems. Sužinoję, kad vyks varžybos, joms ruošiasi tarsi kokiai olimpiadai. Visą dieną nuo dviračio nenulipa“, – juokėsi kalbinti tėveliai. 

Skaityti 2073 kartai Atnaujinta %PM, %02 %877 %2016 %20:%Birž

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje