Savireklama
Super User

Super User

Žemaitiškos medžioklės ypatumai

%PM, %23 %695 %2019 %15:%Birž
Aistas MENDEIKAVieno būrelio medžiotojų privalomu, bet nepadaromu darbu pasipiktinę ūkininkai nusprendė savo reikalais pasirūpinti patys ir inicijavo naujo medžiotojų būrelio atsiradimą. Tačiau kai kurie Savivaldybės valdininkai nusprendė nepaisyti jų prašymų padėti, tuo paskatindami teisminius procesus, kuriuose atsakovė yra Kretingos rajono savivaldybė.

Piešiama ateitis skendi migloje

%PM, %23 %689 %2019 %15:%Birž
Alvydas ZIABKUS„Lietuvos ryto“ apžvalgininkas Į dienos šviesą vėl ištraukta visus administracijos skyrius sutalpinsiančio savivaldybės pastato idėja, kuri paskutiniaisiais metais buvo prislo- pusi. Tiesa, iki šiol taip ir neaišku, iš kokių lėšų toks pastatas būtų statomas. Tarybos narys D. Bajoras siūlo gana realų ir greitesnį būdą – ieškoti…
Irma ANTANAITYTĖ Šią savaitę į teisiamųjų suolą sėdo du vilniečiai, kaltinami apgaulės būdu išvilioję pinigus net iš trijų Kretingos rajono gyventojų. Dar sausį telefoninių sukčių „kojos“ apsilankė Erlėnų, Abakų ir Lubių kaimuose ir iš garbaus amžiaus žmonių pasisavino ne vieną tūkstantį eurų. Lenkų tautybės Mark Fiodorov (g.…

Valdantieji muša saviškius

%PM, %23 %687 %2019 %15:%Birž
Aistas MENDEIKASavivaldybės tarybos valdančioji dauguma tarpusavio nesutarimus aiškinasi Etikos komisijoje – vakar įvykusiame komisijos posėdyje nagrinėtas mero Antano Kalniaus skundas dėl Tarybos nario Konstantino Skieraus laiku nepateiktos bei netikslios privačių interesų deklaracijos.
Ryškų pėdsaką Vilniaus miesto XIX a. pabaigos–XX a. pradžios istorijoje palikęs pramonininkas, fabrikantas, pirklys, meno mecenatas, visuomenininkas ir miesto valdybos narys Antanas Tiškevičius gimė 1866 m. gruodžio 12 d. Lentvario dvare, grafų Juozapo Tiškevičiaus (1835–1891) ir Sofijos Horvataitės (1837–1919) šeimoje.Nuo gimimo jis gavo paveldimą grafo titulą, kurį…

Krūties vėžys jaunėja

%PM, %23 %685 %2019 %15:%Birž
Irma ANTANAITYTĖ Šią savaitę Kretingą aplankė rožinis Agnės Zuokienės inicijuoto projekto „Nedelsk“ autobusiukas. Kretingos rajono savivaldybei parėmus Kretingos moterų informacijos ir mokymo centro parengtą projektą, nemokamai dėl krūties vėžio pasitikrino 102 rajono moterys.
Irma ANTANAITYTĖ „Per karščius, varginančius žmones šią ir praėjusią vasarą, Lietuvoje irgi būtų naudinga turėti popietės poilsį – siestą“, – sakė „Kretingos šeimos klinikos“ direktorė ir šeimos gydytoja Alma Albužienė. Su ja pasikalbėjome apie mūsų organizmui palankius atsivėsinimo būdus ir išsiaiškinome, ką gali savo sveikatos labui padaryti…
Laima STONKUVIENĖKretingos rajono savivaldybėje pradėta teikti priklausomybės konsultavimo paslauga rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims. Kas antrą pirmadienį Savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirbs priklausomybių konsultantas, į kurį bus galima kreiptis nemokamai ir be gydytojo siuntimo.
Laima STONKUVIENĖPraėjusį antradienį Kretingoje vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) meninės raiškos ir kūrybos festivalis „Linksminkimos ir džiaukimos“, skirtas Vietovardžių metams paminėti. Prie Vaidilos skulptūros skambėjo dainos ir muzika, kuriuos atvežė kolektyvai iš Klaipėdos miesto ir rajono, Plungės, Skuodo, Mažeikių, Telšių, Šilutės.
Aistas MENDEIKAVakar Kretingoje svečiavęsis susisiekimo ministras Rokas Masiulis susitikime su rajono vadovais pagyrė kretingiškius už sugebėjimą operatyviai pasinaudoti galimybe ir gauti lėšų sodininkų bendrijų keliams tvarkyti.

Kalendorius

Birželis 2019
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje