Savireklama

Veiklos planas: darbai ir kapinėse, ir stadione, ir gatvėse Pirmo puslapio

  • %AM, %13 %414 %2018 %08:%Bal

Kęstutis GABŠYS

Praėjusį ketvirtadienį į sueigą buvo susirinkę Kretingos miesto seniūnijos seniūnaičiai. Sergantį Kretingos miesto seniūną Stanislovą Juknevičių pavadavusi seniūno pavaduotoja Alma Patamsienė pristatė 2017 metų Kretingos miesto seniūno ir seniūnijos veiklos ataskaitą. Seniūno pavaduotoja seniūnaičiams ir visuomenei pirmą kartą pristatė ir 2018-ųjų seniūnijos veiklos planą, kuriame numatyti pagrindiniai miesto tvarkymo darbai bei jiems įgyvendinti skirtos lėšos.
Tvirtindama rajono savivaldybės biudžetą, Taryba skyrė lėšų kapinių tvarkymo ir priežiūros projektams įgyvendinti. Kretingos miesto seniūnijai kapinių takų priežiūrai iš savivaldybės biudžeto šiais metais yra skirta 60 tūkstančių eurų. Už šias lėšas seniūnija planuoja išgrįsti 3240 metrų kapinių takų. „Prioritetas bus teikiamas Padvarių kaimo ir Kretingos miesto senosiomis kapinėms. Jei viešųjų pirkimų metu pavyks sutaupyti, tvarkysime ir kitų mieste esančių kapinių takus“, – sakė A. Patamsienė. Už 20 tūkstančių eurų seniūnija ketina nupirkti miesto kapinių skaitmenizavimo paslaugą – interesantai internete galės rasti informaciją, kur yra palaidotas vienas ar kitas asmuo, kas yra atsakingas už konkretaus kapo priežiūrą.
16 tūkstančių eurų seniūnija planuoja skirti Nidos gatvės stadiono vystymui. Už šią sumą ketinama įsigyti ir pastatyti konteinerinio tipo persirengimo kabinas ir sanitarinius mazgus. Seniūno pavaduotoja priminė, kad praėjusiais metais Kretingoje daug lėšų buvo investuota į gatvių apšvietimo modernizavimą. „Šiais metais apšvietimo modernizavimo lėšos buvo nukreiptos į kitą seniūniją. Įvertinę turimas lėšas, 2018 m. planuotumėme atnaujinti tik Rotušės aikštės apšvietimą“, – apie planus pasakojo seniūno pavaduotoja.
Seniūnaičius (taip pat ir visus miesto gyventojus) labiausiai domina, kokias numatoma tvarkyti gatves bei viešojo naudojimo erdves. Iš Kelių priežiūros programos tikslinių lėšų Kretingos miesto gatvėms tvarkyti yra skirta kiek daugiau nei 127 tūkstančiai eurų. 30 tūkstančius eurų seniūnija ketina skirti žvyruotų, 89 tūkstančius – asfaltuotų kelių priežiūrai. Iš šių lėšų seniūnija planuoja baigti Aušros gatvės asfaltavimo darbus, išasfaltuoti 16 metrų ilgio Mėguvos gatvės atkarpą iki Klariečių vienuolyno, paremontuoti įvažiavimą į Pabrėžos gatvėje esančią Pranciškonų gimnaziją. 8 tūkstančius eurų planuojama skirti kelių ženklinimui atnaujinti.
Seniūno pavaduotoja taip pat priminė, kad dalis miesto gatvių yra tvarkoma ir ne iš seniūnijai skirtų lėšų. „Iš Europos Sąjungos lėšų šiais metais bus įrengtas šaligatvis ir gatvės apšvietimas Palangos gatvėje. Kelių direkcija toliau tęs J. Jablonskio gatvės remonto darbus. Šiais metais turėtų baigtis Žemaitės alėjos rekonstrukcija. Netrukus turėtų būti pradėta Klaipėdos gatvės atkarpos rekonstrukcija, kuri leistų dvipusį eismą Birutės gatve ir Kretingos gyventojams, iš centro važiuojantiems į Klaipėdą, nebereikės apsisukinėti „Norfos“ sankryžoje“, – pasakojo A. Patamsienė.
Padiskutavę dėl to, kokias gatves ar jų atkarpas, reikėtų tvarkyti ateityje, seniūnaičiai išreiškė pageidavimą, kad būtų pažymėtos kelio perėjos Vytauto gatvėje šalia Šeimos medicinos ir naujai atsidariusio dializių centro. 2017 metų Kretingos miesto seniūnijos veiklos ataskaitai ir Seniūnijos šių metų veiklos planui seniūnaičiai pritarė.

Skaityti 382 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Vasaris 2019
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje