Savireklama

Jonas Drungilas užsitraukė bendražygių nemalonę Pirmo puslapio

  • %PM, %25 %580 %2018 %12:%Bal

Po Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų TS–LKD) Kretingos skyriaus narių susirinkimo, kur buvo tvirtinamas šios partijos kandidatas į Kretingos rajono mero postą, partijos etikos sargams buvo apskųstas šiai partijai priklausantis rajono Tarybos narys Jonas Drungilas. Jis Etikos komisijos akiratyje atsidūrė po to, kai Krikščionių demokratų bendrijos Kretingos skyriaus vardu partijos centrinei vadovybei surašė skundą, kuriame apkaltino merą Juozą Mažeiką, kad šis visuotiniame partijos narių susirinkime bendrapartiečiams daręs įtaką pirminiuose kandidato į merus rinkimuose palaikyti vieną iš kandidatų.
TS–LKD Kretingos skyriaus Etikos komisijos pirmininkė Jūratė Sofija Laučiūtė „Švyturį“ informavo, kad skyriaus Etikos komisija svarstė skyriaus pirmininko Juozo Mažeikos prašymą įvertinti, ar J. Drungilas nuolatiniais skundais partijos vadovybei netrikdo skyriaus darbo. „Etikos komisija buvo susirinkusi, išklausėme abi puses. Šiuo metu yra rengiamos komisijos išvados, kurių pagrindu galutinį sprendimą priims skyriaus Taryba. Dauguma komisijos narių yra linkę laikytis nuomonės, kad J. Drungilas labai dažnai skundus partijos vadovybei rašo subjektyviai, nepateikdamas nei faktų, nei citatų, kad J. Mažeika, vadovaudamas partijos skyriui, kaip nors pažeistų jo ar jo vadovaujamos Krikščionių demokratų bendrijos teises ar jų teisėtus interesus“, – sakė J. S. Laučiūtė.
Paties J. Drungilo komentaro dėl susiklosčiusios situacijos redakcijai gauti nepavyko – į telefono skambučius politikas neatsakė.
„Švyturio“ inf.

Skaityti 360 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Kovas 2019
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje