Savireklama

Gražins stadiono prieigas Pirmo puslapio

  • %AM, %27 %431 %2018 %09:%Gegužė

 

Kęstutis GABŠYS

Sporto komplekso statybos darbams Kretingoje einant į pabaigą, rajono valdžia ėmėsi tvarkyti stadiono prieigas. Praėjusį antradienį Kretingos rajono savivaldybėje vyko atsakingų asmenų pasitarimas, kuriame projektuotojai pateikė savo pasiūlymus, kaip būtų galima sutvarkyti stadiono aplinką.
Įgyvendinant projektą, stadiono prieigose Savanorių gatvėje ketinama suformuoti automobilių stovėjimui skirtą kišenę, kuri nuo savanorių gatvės būtų atskirta žaliąja juosta. Bevardę gatvę, jungiančią Savanorių gatvę su Žemaitės alėja, planuojama paversti autobusų stovėjimo aikštele, kur turėtų būti išlaipinami į sporto renginius autobusais atvykstantys sportininkai. Tam bus įrengtos transporto stovėjimo vietos, o eismas šia gatve turėtų tapti vienpusis – Iš Savanorių gatvės į Žemaitės alėjos pusę.
Kad būtų sutvarkyta visa transporto infrastruktūra, iš Savanorių gatvės pusės stadiono tvorą ketinama perkelti į vidų apie 6 metrus. Planuojama pakeisti pačią stadiono tvorą, šalia atsarginės aikštės įrengti tinklus kamuoliams gaudyti. Naujai įrengtose žaliose juostose ketinama pasodinti medžių, taip pat pakeisti želdinius, ribojančius stadioną iš Žemaitės alėjos pusės.
Savivaldybės vadovai esminių pastabų dėl siūlomų projekto sprendinių neturėjo. Administracijos direktorius Virginijus Domarkas projektuotojo paprašė kuo greičiau suderinti sprendinius su šilumos tinklų ir Kretingos autobusų parko atstovais ir galutinę projekto viziją pateikti kitą savaitę vyksiančiame Ekonominės plėtros ir ūkio komiteto posėdyje.

Skaityti 556 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Gegužė 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje