Savireklama

Remontuotinų gatvių sąrašas nesikeičia Pirmo puslapio

  • %PM, %06 %687 %2018 %15:%Birž

 

Aistas MENDEIKA

Šiemet numatytų remontuoti gatvių, kuriose vykdomi darbai bus finansuojami Lietuvos Respublikos kelių priežiūros ir plėtros programos bei Savivaldybės biudžeto lėšomis, sąrašas iš esmės nesikeičia, o Savivaldybei atsiranda galimybė pinigus panaudoti efektyviau.
Praėjusią savaitę įvykusiame Kretingos rajono savivaldybės tarybos posėdyje šiek tiek neaiškumo Tarybos nariams sukėlė siūlymas pakeisti objektų, kurių darbai finansuojami iš 2018 metų Lietuvos Respublikos kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų bei 2018 metų savivaldybės biudžeto lėšų, sąrašą. Kai kuriems Tarybos nariams kilo įtarimų, jog vienos gatvės ar žvyrkeliai, kurie buvo numatyti remontuoti anksčiau už kitus, gali prarasti tokią perspektyvą. Akivaizdu, jog tokiu atveju nereikėtų ilgai laukti gyventojų nepasitenkinimo bei priekaištų.
Tačiau, pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Povilo Černeckio, visos anksčiau numatytos gatvės bus remontuojamos, asfaltuojamos, dirbami ir kiti šiais metais numatyti darbai.
„Remontuotinų gatvių sąrašas lieka tas pats. Tik pasikeitus lėšų panaudojimo tvarkai būtina priimti naują Tarybos sprendimą. Žvyruotoms gatvėms asfaltuoti numatytos lėšos perkeliamos į kitą kategoriją, bet paskirtis nesikeičia“, – abejojančius ramino direktoriaus pavaduotojas.
Naująjį sąrašą sudaro beveik 30 objektų nei šiemet numatytų atlikti darbų.
Svarstant Tarybai pateiktą sprendimo projektą, šiek tiek padiskutuota ir apie kitus niuansus, su kuriais susiduria gyventojai. Pirmiausia Tarybos narys Vilius Adomaitis pasidomėjo, kodėl numatant seniūnijose remontuotinus kelius bei gatves svarstymuose nedalyvauja gyventojai, savo nuomones gali išsakyti tik seniūnaičiai.
Pasak mero Juozo Mažeikos, seniūnaičius išrenka gyventojai, ir jie pastariesiems atstovauja. Tačiau meras išsakė ir priekaištų seniūnams, kartais į gyventojų prašymus ar klausimus atsakantiems itin formaliai.
„Nėra pinigų, nieko nepadarysime – tokio atsakymo žmonėms negali būti“, – sakė meras J. Mažeika.

Skaityti 275 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Birželis 2019
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje