Išskirtinė Dainų šventė – atnaujintoje estradoje Pirmo puslapio

  • %AM, %11 %324 %2018 %06:%Birž

 

Kęstutis GABŠYS

Kretingos miesto seniūnija ir Savivaldybės įmonė „Kretingos komunalininkas“ šiuo metu remontuoja Pastauninko parke esančią Kretingos vasaros estradą. Į šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventės renginius atvykusius miestiečius ir rajono svečius ši reprezentacinė miesto erdvė pasitiks atnaujinta asfalto danga, suremontuotais ir šviežiais dažais kvepiančiais žiūrovų suoliukais.
Kretingos miesto seniūnijos seniūno pavaduotoja Alma Patamsienė „Švyturiui“ sakė, kad Kretingos vasaros koncertų estrada yra ruošiama artėjančios miesto šventės renginiams ir tvarkoma iš seniūnijos administruojamų Kretingos miesto tvarkymo lėšų. „Šiais metais miesto šventės metu vyks rajono dainų ir šokių šventė. Kad šokėjams būtų saugu, nusprendėme atnaujinti estrados asfalto dangą ir pakeisti bei perdažyti medines žiūrovų suolelių dalis“, – apie Vasaros estrados remonto darbus kalbėjo Kretingos seniūno pavaduotoja. Asfaltą klojusi bendrovė „VVARF“ savo darbus jau baigė, o suolelius remontuojantis „Kretingos komunalininkas“ juos turėtų užbaigti šį savaitgalį, likus savaitei iki pagrindinių miesto šventės renginių.
Miesto šventės programoje numatyta, kad birželio 16 dieną (šeštadienį) Kretingos vasaros estradoje vyks rajono dainų ir šokių šventė „Tai gražiai mane augino“, kurioje turėtų pasirodyti daugiau negu 60 rajono meno kolektyvų.
Nuo 19 val. estradoje gros Kauno bigbendas ir atlikėja Sofija Rubina iš Estijos. Po Savivaldybės kultūros ir meno premijų laureatų apdovanojimo ir Kretingos rajono garbės piliečio vardo suteikimo ceremonijos šventės dalyvius linksmins atlikėja iš Latvijos Marija Naumova, grupė „Rondo“ ir choras „Božolė“.

Skaityti 680 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje