Remontuojami komunikacijų šuliniai Pirmo puslapio

  • %AM, %21 %298 %2018 %06:%Birž

 

Aistas MENDEIKA

Kretingos rajono savivaldybės administracijos iniciatyva įmonės, vykdžiusios įvairius remonto ar kitokius darbus, susijusius su gatvėse esančiais komunikacijų šuliniais, privalės pastaraisiais pasirūpinti ir padaryti taip, kad jie netrukdytų nei pėstiesiems, nei automobiliams.
Pastarosiomis dienomis ne vienas kretingiškis pastebėjo raudonais dažais paženklintus gatvėse esančius komunikacijų šulinius. Būtent tuos, kurie vienaip ar kitaip sudaro kliūtis pėstiesiems ar automobiliams, dažniausiai įsmukę žemiau gatvės.
Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas „Švyturį“ informavo, jog nuspręsta imtis priemonių, kad įvairius darbus atlikusios ir šulinių kokybę pabloginusios įmonės padarytų tai, ką privalo – šulinius sutvarkytų.
„Mano įsakymu buvo sudaryta speciali komisija, kuri apžiūrėjo ir suskaičiavo visus šulinius, kurių būklę reikia tvarkyti. Pagal tai, kam jie priklauso ir kas atliko įvairius darbus, kreipiamasi į atitinkamas įstaigas ir raginama šulinius sutvarkyti. Dažniausiai juos reikia iškelti aukščiau, kad susilygintų su gatvėmis“, – sakė V. Domarkas.
Tokia Savivaldybės administracijos iniciatyva, atrodo, jau duoda vaisių. Kai kurie šuliniai jau pradėti tvarkyti. Tikimasi, kad netrukus dėl šių įrenginių gatvėse gyventojams nepatogumų nebekils.
Beje, neseniai pastebėta, jog dar daug yra komunikacijų šulinių dangčių, ant kurių puikuojasi jų pagaminimo vieta – sovietinis užrašas „Lietuvos TSR“. Kai kurie piliečiai pasiūlė idėją tokius šulinių dangčius surinkti ir pakeisti juos šiuolaikiniais, pagamintais jau nepriklausomoje Lietuvoje.
Pasak Administracijos direktoriaus V. Domarko, Kretingoje tokia „akcija“ kol kas neplanuojama, todėl senieji sovietinės gamybos šulinių dangčiai dar tarnaus.
„O gal ir gerai, kad tokius užrašus ant dangčių negailestingai brūžina gyventojų automobilių padangos...“ – svarstė V. Domarkas.

Skaityti 314 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje