Spausdinti šį puslapį

Įrengs dvi laikinas perėjas Pirmo puslapio

  • %AM, %15 %382 %2018 %08:%Lie

 

Kęstutis GABŠYS

Kretingos rajono gyventojai viešojoje erdvėje ir socialiniuose tinkluose vis dažniau kritikuoja rajono valdžią dėl lėto vykstančių kelių ir gatvių tvarkymo darbų tempo bei kokybės. Reaguodami į visuomenės kritiką, rajono administracijos vadovai demonstruoja įvairias veiklas, kurios kretingiškius turėtų nuraminti ir įrodyti, jog valdžia kontroliuoja kelių tvarkymo darbų tempus ir jų kokybę.
Praėjusios savaitės pradžioje Kretingos rajono savivaldybė visuomenę informavo, kad Savivaldybės prašymu, kol bus užbaigta Žemaitės alėjos rekonstrukcija, keliose šios gatvės vietose bus įrengtos laikinosios pėsčiųjų perėjos. Esą su rangovais sutarta, kad perėjos su jas žyminčiais laikinaisiais ženklais bus įrengtos dviejose Žemaitės alėjos vietose – ties vaistinės pastatu, šioje vietoje įrengiant ir taką pėstiesiems, bei šalia miesto stadiono esančia bevarde gatve.
Už kelių tiesimo ir tvarkymo darbų priežiūrą atsakingas Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis „Švyturiui“ sakė, kad jam, kaip ir visiems Kretingos gyventojams, norėtųsi, kad kelių remonto darbai vyktų sparčiau, tačiau kartais kyla nenumatytos kliūtys. Taip nutiko tvarkant žiedą prie autobusų stoties. „Žiedo rekonstrukcijos darbai sustojo ne dėl kelininkų ar savivaldybės kaltės. Nuardžius asfaltą aptiktas senas kelio grindinys. Darbai sustojo, nes reikėjo koreguoti darbų projektą. Praėjusią savaitę į pasitarimą sukvietėme projektuotojus, techninės priežiūros specialistus ir kelininkus. Jie skubiai taiso projektą ir tikiuosi, kad kitą savaitę žiedo rekonstrukcija bus atnaujinta“, – teigė P. Černeckis.
Administracijos direktoriaus pavaduotojas patikino, kad visi Kretingos rajone vykdomi kelių tvarkymo darbai atliekami pagal numatytą grafiką. Žemaitės alėjos rekonstrukcijos tempus apsunkina eismo sąlygos, nes kelininkai negali uždaryti eismo ir priversti dirbti gatve judant automobiliams.

Skaityti 269 kartai