Savireklama

Seniūnijose kelininkai darbą baigė Pirmo puslapio

  • %PM, %04 %613 %2018 %13:%Rugp

 

Kęstutis GABŠYS

Karšti ir sausi vasaros orai paspartino kelių tvarkymą. Rugpjūčio pradžioje dauguma Kretingos rajono seniūnijų įgyvendino visus kelių ir gatvių tvarkymo darbus ir įsisavino visus rajono savivaldybės Tarybos seniūnijoms skirtus asignavimus. Seniūnijos biudžetuose liko tik žvyravimui ir greideriavimui skirtos nedidelės lėšos, kurias reikėtų priskirti einamųjų išlaidų kategorijai.
Kretingos miesto seniūnijos seniūno pavaduotoja Alma Patamsienė „Švyturiui“ sakė, kad beveik visus gatvių tvarkymo darbus seniūnija jau yra pabaigusi.
„Iš seniūnijos lėšų buvo sutvarkyta Parko gatvė, įvairiose vietose sulopytos duobės. Liko tik lėšos, skirtos žvyravimo darbams atlikti, ir truputį įstrigo Aušros gatvės aslfatavimo darbai“, – sakė seniūno pavaduotoja.
Kretingos kaimiškosios seniūnijos seniūnės Sigitos Riepšaitės teigimu, seniūnija taip pat faktiškai išnaudojo visas kelių priežiūros programos lėšas.
„Už seniūnijos lėšas šiais metais išasfaltavome Kretingsodyje esančią Liepų gatvę. Kol kas turime lėšų kelių greideriavimui, bet jos bus reikalingos rudenį. Taip pat rudenį kai kuriuos kelių ruožus ketinama pastiprinti skalda“, – pasakojo S. Riepšaitė.
Iškilmingai juostelę kirpti Laukžemėje rengiasi Darbėnųs seniūnijos seniūnas Alvydas Poškys. Šiomis dienomis kelininkai baigia asfaltuoti Saulėtekio gatvės ruožą nuo Ilgosios gatvės iki Laukžemės bendruomenės namų.
„Iš seniūnijai skirtų kelių priežiūros programos lėšų šiemet ištisine asfalto danga užklojome 500 metrų ilgio Laisvės gatvės ruožą Darbėnuose. Ten yra judri gatvė ir nuolatinis duobių lopymas naudos nedavė. Paskaičiavome, kad liko truputį pinigų, ir, pasitarę su seniūnaičiais, ėmėme tvarkyti kelią link Laukžemės bendruomenės namų“, – teigė A. Poškys.
Pasak eniūno, kelio atkarpos asfaltavimas Laukžemėje priminė suneštinį balių.
„Seniūnijos lėšų nepakako, todėl Savivaldybė turėjo skirti papildomų pinigų. Asfaltuoti reikėjo ne tik kelią, bet ir šalia esančią stovėjimo aikštelę. Priešingu atveju ten būtų nuolatos kaupęsis vanduo. Prie šių darbų įgyvendinimo, skyrusi savo paramą, prisidėjo bendrovė „Sudėnų vėjo elektra“. Bendromis pastangomis į Žolinės šventę atvykstančius bendruomenės narius miestelis pasitiks atsinaujinęs“, – džiaugėsi seniūnas.
Visas gatvių tvarkymo priežiūros ir remonto lėšas jau yra išleidę Vydmantų ir Imbarės seniūnijos. Vydmantų seniūnijos vadovas Rimvydas Šakinis teigė, kad šiais metais buvo paklota ištisinė asfalto danga Vydmantų miestelyje esančioje Birutės gatvėje ir šaltu asfaltu buvo lopomos kitos asfalto dangą turinčios seniūnijos gatvės.
Imbarės seniūnijos seniūnas Antanas Turauskis „Švyturiui“ sakė, kad šiais metais seniūnijai pavyko išasfaltuoti 300 metrų ilgio Kaštonų gatvę, esančią Laivių gyvenvietėje „Dar turime truputį pinigėlių, skirtų kelių žvyravimui. Juos naudosime rudeniop, truputį atvėsus orams. Iki metų pabaigos seniūnijos keliuose planuojame išpilti apie 800 tonų žvyro“, – apie kelių priežiūros buhalteriją atviravo A. Turauskis.

Skaityti 303 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje