Savireklama

Išrovė medžius ir tvorą Pirmo puslapio

  • %AM, %08 %366 %2018 %07:%Rugp

 

Kęstutis Gabšys

Pirmadienį Kretingos stadiono prieigose pasirodę darbininkai ėmė ardyti stadiono tvorą ir rauti ten esančius medžius. Antradienio ryte faktą, kad nuo dabar rekonstruojamos Žemaitės alėjos stadiono teritoriją kažkada skyrė masyvi tvora ir vešli medžių lapija, šiuo metu primena tik palikti medžių kelmų likučiai ir betoniniai tvoros segmentus laikę stulpai. Pasitelkę sunkiąją techniką, kelmų ir tvoros stulpų likučius darbininkai sparčiai šalino ir ruošė teritoriją naujiems statybos darbams.
Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas „Švyturiui“ teigė, kad artimiausiu metu Žemaitės alėją rekonstruojanti bendrovė stadiono prieigose ketina tiesti šaligatvius ir dviračių takus. Pasinaudodama tuo, savivaldybė iš Žemaitės alėjos pusės ketina įrengti naują, modernią stadiono tvorą bei pakeisti ten augusius medžius. „Atlikę tyrimus dendrologai nustatė, kad ten augę medžiai buvo per seni ir jų laja nepritaikyta miesto sąlygoms. Išrautų medžių vietoje bus pasodinti nauji, miesto sąlygomis augti labiau prisitaikę medžiai“, – sakė administracijos direktorius.
Pakeisdama tvorą ir medžius savivaldybė pradėjo įgyvendinti neseniai parengto stadiono ir Sporto komplekso teritorijos bei šių objektų prieigų sutvarkymo planą. Darbai šioje stadiono dalyje pradėti pirmiausiai, kad jie sutaptų su Žemaitės alėjos rekonstrukcija. Priešingu atveju medžių rovimas ir tvoros demontavimo darbai galėjo pakenkti naujai rekonstruotų šaligatvių ir dviračių takų dangai. Dėl konkrečių datų, kada bus pradėti kiti stadiono aplinkos darbai, kol kas dar nėra nuspręsta. Tai priklausys nuo Sporto komplekso ir stadiono rekonstrukcijos darbų tempo.

Skaityti 455 kartai Atnaujinta %AM, %08 %374 %2018 %07:%Rugp

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje