Savireklama

Padaugės į lankytinas vietas nukreipiančių nuorodų Pirmo puslapio

  • %AM, %22 %292 %2018 %06:%Rugp

Kęstutis GABŠYS

Kretingos rajono savivaldybė, bendradarbiaudama su kitomis Klaipėdos apskrities savivaldybėmis, kartu pradėjo įgyvendini projektą „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“. Klaipėdos regiono savivaldybės kuria vientisą, integruotą turizmo ženklinimo infrastruktūros sistemą, kuri būtų patogi turistams ir regiono gyventojams, keliaujantiems ir lankantiems istorinius, kultūrinius, gamtinius ir kitus lankytinus objektus.
Kretingos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Darius Martinkus „Švyturį“ informavo, kad įgyvendinant šį projektą Kretingos rajone planuojama įrengti 11 pėstiesiems skirtų informacinių rodyklių, 52 kelio ženklus Nr. 628 „Krypties rodyklė į lankytiną objektą“ ir kelio ženklus Nr. 629 „Lankytinos vietos pavadinimas“.
Prie svarbesnių įvažiavimų į Kretingos rajoną turėtų būti įrengti informaciniai stendai su lankytinų vietų žemėlapiu bei smulkesniu tų vietų aprašymu. Tai turėtų padėti turistams, kurie į Kretingą vyksta automobiliais. Taip pat Savivaldybė planuoja įrengti 7 naujus informacinius stendus prie pačių lankytinų objektų.
Kretingos turizmo informacijos centro vadybininkė Rita Beržanskienė „Švyturiui“ sakė, kad nauji kelio ženklai bus pastatyti prie tų objektų, kuriuos turistams iki šiol sunkiausiai sekėsi surasti.
„Mes planuojame pastatyti daugiau informacinių kelio ženklų prie kelių, vedančių į Kartenos piliakalnį, Dauginčių atodangą ir Kretingos dvaro muziejų. Dabar yra pasikeitusi kelio ženklų statymo tvarka, todėl kelio ženklas galės būti statomas ne prieš paskutinę sankryžą, o gerokai toliau. Galėsime pastatyti po kelis kelio ženklus, kurie padės savarankiškai keliaujantiems žmonėms lengviau surasti norimą vietą“, – informavo R. Beržanskienė.
Projekto veiklų įgyvendinimui Kretingos rajone yra skirta kiek daugiau nei 73 tūkstančiai eurų Europos Sąjungos paramos lėšų. Dar apie 13 tūkstančių eurų prie projekto prisidėjo Kretingos rajono savivaldybė.

Skaityti 345 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Birželis 2019
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje