Savireklama

Regiono kelininkų vizitas savivaldybėje Pirmo puslapio

  • %AM, %03 %249 %2018 %04:%Rugs

 

Penktadienį Kretingos rajono savivaldybėje lankėsi naujai sukurtos valstybės įmonės „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono vadovas Algminas Šmitas ir tos pačios įmonės Kretingos kelių tarnybos vadovas Tomas Balčytis. Šie darbuotojai bus atsakingi už valstybinės reikšmės kelių, esančių Kretingos rajone, priežiūrą.
Praėjusiais metais centralizuota kelių priežiūros sistema ir atskirtas kelių savininkas ir kelių priežiūra užsiimančios įmonės. Pastarosios buvo sujungtos į vieną valstybės įmonę „Kelių priežiūra“, kuri nuo šiol bus atsakinga už regioninių ir valstybinių kelių valymą, barstymą, kelio ženklų įrengimą, atnaujinimą, griovių, sankasų tvarkymą ir kitus darbus.
Į Kretingos savivaldybę svečiai iš valstybės įmonės atvyko prisistatyti ir susipažinti su Savivaldybės vadovais. Nuo liepos 1-osios įmonėje darbą pradėjęs Vakarų regiono vadovas A. Šmitas pristatė pagrindinius kelių priežiūros įmonių reorganizavimo tikslus, siekiamus pokyčius ir diegiamus naujus darbo metodus bei principus.
Rajono meras Juozas Mažeika pasveikino svečius pradėjus darbą naujose ir atsakingose pareigose ir išreiškė viltį, kad anksčiau susiklostęs dalykiškas ir kolegiškas Savivaldybės ir už valstybinių kelių priežiūrą atsakingų įmonių bendradarbiavimas, nepaisant įvykdytos reorganizacijos, toliau tęsis, o atėjus naujiems, jauniems ir energingiems specialistams, įgaus dar didesnį pagreitį.
Pokalbio metu Savivaldybės vadovai ir kelininkai aptarė pagrindinių valstybinės reikšmės kelių tvarkymo ir priežiūros problemas bei aktualijas.
„Švyturio“ inf.

Skaityti 282 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Birželis 2019
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje