Savireklama

Pagalbos kreipėsi į ministrą Pirmo puslapio

  • %AM, %12 %357 %2017 %07:%Bal

Aistas MENDEIKA


Savivaldybės meras Juozas Mažeika ir Administracijos direktorius Virginijus Domarkas lankėsi Susisiekimo ministerijoje, kur kalbėjo apie galimybes sutvarkyti Darbėnų, Padvarių pervažas bei pėsčiųjų perėją per geležinkelį Palangos gatvėje Kretingoje.
Derybos su AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovais tęsiasi jau senokai. Anksčiau lyg ir buvo susitarta, jog Kretingos rajono savivaldybė pervažose bei pėsčiųjų perėjoje padarys jai priklausančius darbus, kad pėstiesiems lengviau ir saugiau būtų pereiti geležinkelio bėgius, o įmonė „Klaipėdos regiono keliai“ bei AB „Lietuvos geležinkeliai“ pasirūpins savo darbais.
Pasak mero J. Mažeikos, susitarta buvo tik žodžiu, joks oficialus dokumentas nepasirašytas. Pasikeitus valdžiai, klaipėdiškiai geležinkelininkai toliau kalbėtis lyg ir nebenori, o jų valdžia teigianti, jog nesą jokio dokumento, todėl ką nors konkretaus planuoti nėra pagrindo.
„Nepavykus dar kartą susitarti su geležinkelininkais sakiau, jog kreipsiuosi į Susisiekimo ministeriją. Tą užvakar su administracijos direktoriumi ir padarėme“, – „Švyturiui“ sakė J. Mažeika.
Darbėnuose esančioje geležinkelio pervažoje ketinama įrengti perėją pėstiesiems, o Padvariuose – taką, kuriuo per geležinkelį galėtų pervažiuoti neįgalieji. Apie pėsčiųjų perėją Palangos gatvėje Kretingoje diskutuojama jau seniai. Geležinkelininkai planavo apskritai ją užtverti, tačiau tam pasipriešino rajono valdžia, nes pasiekti miesto centrą gyventojams būtų pasidarę itin sudėtinga.
Meras teigimu, susisiekimo ministras Rokas Masiulis išklausė kretingiškius, tačiau jokio atsakymo kol kas nedavė. Anot ministro, esą reikia viską išsiaiškinti, nes ankstesnis susitarimas buvęs tik žodinis, neužfiksuotas jokiuose dokumentuose.
Rajono vadovai tuo pačiu šūviu nušovė du zuikius – ištesėjo ir pažadą pasisvečiuoti Japonijos ambasadoriaus Tojoe Šigeda rezidencijoje. Su ambasadoriumi diskutuota apie galimybes į Kretingos rajoną pritraukti daugiau turistų, paskatinti atvykti verslininkus.

Skaityti 431 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Gegužė 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Mes Facebooke