Savireklama

Mandatą praradęs socialdemokratas grįžta į Tarybą Pirmo puslapio

  • %PM, %18 %751 %2017 %17:%Bal

Aistas MENDEIKA

Savivaldybės Informatikos skyriaus specialistams teks pasidarbuoti ir į Savivaldybės tarybos narių sąrašą tinklalapyje sugrąžinti neseniai iš jo „ištrintą“ socialdemokratą Steponą Baltuonį.
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) balandžio 10 dieną įvykusiame posėdyje nusprendė šešis buvusius savivaldybių tarybų narius, kurie anksčiau laiko buvo praradę mandatus, įrašyti į porinkiminius sąrašus. Tuo jiems suteikta galimybė vėl sugrįžti į tarybas, jei kuris nors iš dabar jose esančių bendrapartiečių nuspręstų pasitraukti.
Kretingiškiui socialdemokratui S. Baltuoniui praradus Tarybos nario mandatą, jo vietą ketino užimti kolega Tadas Abelkis. Tačiau, pasak VRK pirmininko pavaduotojos Lauros Matjošaitytės, pastarasis pareiškė persigalvojęs ir nebenorintis tapti Tarybos nariu. Todėl tuščią socialdemokratams priklausančią kėdę Taryboje vėl užims S. Baltuonis.
Prieš mėnesį VRK sprendimu Tarybos nario S. Baltuonio įgaliojimai buvo nutraukti prieš terminą, nes jis savo nuolatinę gyvenamąją vietą deklaravo Šventojoje. Pagal Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo 88 straipsnio 1 dalies nuostatas, tarybos nariui išvykus nuolat gyventi į kitą savivaldybę nei jis buvo išrinktas tarybos nariu, jo įgaliojimai nutrūksta prieš terminą, t. y. nepasibaigus kadencijai.
Nors sužinojęs, kad gali netekti Tarybos nario mandato, S. Baltuonis netrukus vėl savo gyvenamąją vietą deklaravo Kretingos rajone, VRK nuomonės tai nepakeitė. Dabar jam turėtų būti išduotas naujas mandatas.

Skaityti 424 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Birželis 2018
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mes Facebooke