Savireklama

Meras malšino maištą Pirmo puslapio

  • %PM, %12 %848 %2017 %19:%Gegužė

Kęstutis GABŠYS

Kretingos rajono meras ir administracijos vadovai buvo priversti „gesinti gaisrą“, kuris kilo tarp Kretingos šilumos tinklų ir Kretingos Savanorių gatvės gyventojų, per kurių sklypus eina šilumos trasa. Gyventojai piktinosi, kad iš Europinių pinigų planuodami rekonstruoti šilumos trasas Kretingos šilumos tinklai nepagalvojo apie galimybę šilumos trasas iškelti už jų sklypų ribų.
Sklypų savininkai, sužinoję apie planuojamus rekonstrukcijos darbus, pradėjo reikalauti pakeisti patvirtintą projektą. Priešingu atveju jie grasino kreiptis į teismą ir neleisti atlikinėti darbų savo žemėje. Savivaldybė bandė gauti paramą suteikusios institucijos leidimą pakeisti projektą, tačiau sulaukė neigiamo atsakymo. Šilumos tinklai privalės trasą keisti toje pačioje vietoje arba savivaldybė privalėtų atsisakyti Europinės paramos, kuri siekia apie 500 tūkstančių eurų.
Kretingos šilumos tinklų direktorius Jonas Barzdys susirinkusiuosius tikino, kad rekonstravus į ligoninę vedančią šilumos trasą trisdešimt ir daugiau metų šioje vietoje neturėtų nutikti jokių avarijų. Žmonės galės būti ramūs, kad netrūks jų sklype esantis vamzdis ir šilumininkams nereikės kasinėti jų kiemuose. Be to, darbus atliksianti įmonė yra įpareigota kuo mažiau lįsti į gyventojų žemę ir kompensuoti dėl rekonstrukcijos darbų patirtą žalą.
Meras Juozas Mažeika, matydamas, kad nepasitikėjimas tarp gyventojų ir Šilumos tinklų gali peraugti į atvirą karą, paprašė abiejų pusių trupučio supratimo. Taip pat pavedė Administracijos direktoriaus pavaduotojui Povilui Černeckiui, stebėti kaip vyksta derybos tarp gyventojų ir darbus vykdysiančios įmonės. Prireikus Administracijos direktoriaus pavaduotojas privalės imtis visų priemonių, kad gyventojų interesai būtų apginti.

Skaityti 359 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Gegužė 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Mes Facebooke