Savireklama

Oficialiai įforminta draugystė Pirmo puslapio

  • %PM, %13 %755 %2017 %17:%Birž

Aistas MENDEIKA

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas ir Klaipėdos universiteto rektorius profesorius habil. dr. Eimutis Juzeliūnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri Savivaldybės draugystę su universitetu padarys dar efektyvesnę.
Į Kretingą atvykęs Klaipėdos universiteto rektorius profesorius E. Juzeliūnas bei universiteto kancleris Evaldas Lukauskas taip pat susitiko ir su Savivaldybės meru Juozu Mažeika, vicemere Danute Skruibiene, Švietimo skyriaus vedėju Antanu Sungaila.
Rektorius trumpai papasakojo apie universiteto naujoves, pasidalijo mintimis apie ateities perspektyvas, nuomones dėl šalies universitetų pertvarkos.
Meras J. Mažeika svečius patikino, jog pritaria mintims, kad Klaipėdos universitetas turi būti nepriklausomas, sėkmingai vystytis, nes jis yra unikalus. „Jūrą turime tik vieną, uostą irgi tik vieną. Blogai, kai mėginama griauti tai, kas jau pastatyta ir sėkmingai veikia“, – sakė J. Mažeika.
Pasak mero, Savivaldybės draugystė su Klaipėdos universitetu tęsiasi jau ne vienerius metus, tačiau iki šiol ji nebuvo oficialiai įforminta. Tad dabar ir pasirengta pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, kad seniai užsimezgusi draugystė taptų dar glaudesnė.
Savivaldybės administracijos direktorius V. Domarkas priminė, jog universiteto studentai dažnai ir sėkmingai atlieka praktiką Savivaldybėje, kai kurie baigę mokslus pasilieka ir dirbti. „Ypač praktikos laikotarpiui stengiamės priimti studentus, kurie yra iš mūsų rajono. Džiaugiamės, kad visai šalia yra tokia aukštojo mokslo įstaiga“, – sakė V. Domarkas.
Universiteto rektorius E. Juzeliūnas padėkojo už gerus žodžius apie universitetą ir pridūrė, jog jis užima penktąją vietą sąraše, kurį darbdaviai sudarė pagal studentų parengimo lygį.
Pasirašę bendradarbiavimo sutartį, svečiai su rajono vadovais pasikeitė simboliniais suvenyrais.

Skaityti 454 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Gegužė 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Mes Facebooke