Savireklama

Pirmieji svečiai – iš Vokietijos Pirmo puslapio

  • 17 birželio 16, Penktadienis 15:08

Aistas MENDEIKA

Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika sutiko pirmąją užsieniečių delegaciją iš Vokietijos miesto Blankenfelde-Mahlow, vadovaujamą vicemerės Katharinos Schiller. Kartu su ja atvyko Blankenfelde-Mahlow savivaldybės tarybos pirmininkas Roland Scharp, Jaunimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Katja Grassmann, liuteronų parapijos atstovas Manfred Lieke.
Delegaciją iš Vokietijos priėmęs meras J. Mažeika pasidžiaugė, kad svečiai atvyko į miesto bei Kretingos bažnyčios jubiliejaus šventę, kurią švenčia visų religijų tikintieji. Tik truputį papriekaištavo, kad kartu neatsivežė Blankenfelde-Mahlow savivaldybės mero, kuris šiuo metu vieši Vengrijoje.
Svečiams iš Vokietijos parodytas ir filmukas apie Kretingos miestą bei rajoną.
Blankenfelde-Mahlow vicemerė K. Schiller padėkojo už kvietimą dalyvauti šventinėse iškilmėse, pasidžiaugė, jog buvo puikiai sutikti bei patogiai apgyvendinti. Ji patikino, jog dalyvauti Kretingos miesto šventėje yra labai įdomu, o taip pat ir stebėti katalikų bažnyčios jubiliejaus iškilmes. Delegacijos sudėtyje yra ir katalikų, ir liuteronų tikinčiųjų.
Vėliau, pasivaišinę arbata, svečiai iš Blankenfelde-Mahlow miesto išvyko į kitus renginius, skirtus Kretingos miesto bei bažnyčios jubiliejaus šventei.

Skaityti 125 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Rugsėjis 2017
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mes Facebooke