Savireklama

Vydmantai seniūną turės rugsėjo pabaigoje Pirmo puslapio

  • %PM, %08 %804 %2017 %18:%Rugp

Kęstutis GABŠYS

Ketvirtadienį baigėsi terminas, kuomet savo pareiškinius dokumentus turėjo paduoti kandidatai, norintys vadovauti naujai sukurtai Vydmantų seniūnijai. Savivaldybės administracijos atstovai neįvardino kiek kandidatų panoro dalyvauti konkurse, tačiau užtikrino, kad galės pasirinkti iš gausaus būrio. Kas vadovaus Vydmantų seniūnijai, paaiškės rugsėjo viduryje.
Apie poreikį Vydmantuose kurti seniūniją svarstyta nuo 2013 metų. Seniūnijos steigimo procesus lydėjo biurokratiniai trukdžiai, bendruomenių apklausos ir kitokios administracinės procedūros, kurios buvo užbaigtos ir naujai sukurta , devintoji Kretingos rajone, Vydmantų seniūnija pradėjo veikti nuo liepos 1 d. Į šią seniūniją, be pačių Vydmantų, buvo įtraukti šalia esantys Vilimiškės, Pryšmančių, Parąžės, Kiauleikių ir Liepynės kaimai. Tačiau iki šiol seniūnija neturi nei savo vadovo, nei darbuotojų. Naujos seniūnijos veiklą kol kas administruoja Kretingos kaimiškoji seniūnija.
Gegužės mėnesį Kretingos rajono savivaldybės administracija Valstybės tarnybos departamento informacinėje sistemoje buvo paskelbusi konkursą Vydmantų seniūnijos seniūno pareigoms užimti, tačiau vėliau jį atšaukė, motyvuodama tuo, kad nėra sutvarkytos naujosios seniūnijos patalpos. Naujas konkursas Vydmantų seniūno pareigoms užimti buvo paskelbtas liepos pradžioje. Savivaldybės administracijos bendrojo skyriaus vedėja Gražina Bendikienė „Švyturį“ informavo, kad pasibaigus pareiškinių dokumentų pateikimui, visi užsiregistravę kandidatai privalo per 20 darbo dienų Valstybės tarnybos departamente išlaikyti vadovavimo gebėjimų testą. Tik tie žmonės turės teisę dalyvauti paskutiniame atrankos etape – pokalbyje įstaigoje. „Prie termino, skirto valstybės tarnautojo vadovavimo gebėjimų patikrinimui, privalome pridėti 5 darbo dienas, per kurias reikia informuoti kandidatą apie atranką įstaigoje. Po to reikia pridėti konkurso rezultatų apskundimo laiką, todėl, mūsų vertinimu, Vydmantų seniūnija savo vadovą turės rugsėjo antroje pusėje“, – situaciją komentavo skyriaus vedėja.
Seniūnija yra rajono savivaldybės struktūrinis padalinys. Seniūnas – pavaldus administracijos direktoriui ir priimamas į darbą jo įsakymu.

Skaityti 654 kartai Atnaujinta %PM, %08 %806 %2017 %18:%Rugp

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Birželis 2018
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mes Facebooke