Savireklama

Savivaldybėje ieškojo transporto bendrovės „stogo“ Pirmo puslapio

  • %PM, %28 %858 %2018 %19:%Saus

Kęstutis GABŠYS

Kretingos savivaldybės Antikorupcijos komisija ketvirtadienį surengė išvažiuojamąjį posėdį, kuriame buvo nagrinėjamas Malūno gatvėje gyvenančių asmenų skundas, kad jų kaimynystėje įsikūrusi transporto bendrovė „Bėgma“ galimai be reikiamų leidimų ir juridinių formalumų įteisinimo bando vykdyti ekonominę veiklą valstybinėje žemėje. Bendrovės veikla nepatenkinti gyventojai Tarybos Antikorupcijos komisijos prašė išsiaiškinti, kodėl Savivaldybės administracijos darbuotojai tokius veiksmus toleruoja ir ar toje veikloje nėra korupcijos požymių.
Išvažiuojamajame posėdyje Kretingos rajono savivaldybės vyr. architektė Reda Kasnauskė Komisijos nariams teigė, kad Savivaldybė, nesutikdama su gamybinės veiklos plėtra minėtoje teritorijoje, su bendrove bylinėjasi. Anot R. Kasnauskės, šiuo metu bendrovė realiai vykdo veiklą didesniame plote nei jai nustatytos sklypo ribos. „Pagal turimą 2012 metų ortografinę šios teritorijos nuotrauką galima įtarti, kad bendrovės ūkinė veikla vykdoma šiek tiek praplėstoje teritorijoje“, – sakė R. Kasnauskė. Specialistams kilo abejonių dėl savavališkai įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės bei išplėsto įvažiavimo į bendrovės ūkinius pastatus.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis Komisijai teigė, kad savivaldybės vadovai patys pastebėjo šią problemą ir ėmėsi priemonių padėčiai pakeisti. „Šiuo metu Savivaldybė derasi su bendrove „Bėgma“ dėl kito išvažiavimo kelio iš bendrovės teritorijos į Klaipėdos gatvę įrengimo, kad sunkusis transportas nevažiuotų Malūno gatve. Derinant vieną iš galimų maršrutų aš ir kiti skyriaus specialistai čia apsilankėme ir patys pastebėjome šią problemą. Gavęs mūsų informaciją, meras pasikvietė Nacionalinės žemės tarnybos Kretingos skyriaus vedėją ir informavo jį apie galimą nelegalią veiklą valstybinėje žemėje. Užkardyti tokius veiksmus yra šios institucijos kompetencija“, – kalbėjo Administracijos direktoriaus pavaduotojas.
Faktas, kad Savivaldybė bylinėjasi su bendrove dėl detaliojo plano sprendinių, Administracijos atstovų teiginiai, kad jie operatyviai informavo Nacionalinę žemės tarnybą apie galimą pažeidimą, daugumą komisijos narių įtikino, jog Savivaldybės administracijos ir jos atskirų darbuotojų galimos korupcijos apraiškų nesama. Komisijos pirmininkas Vilius Adomaitis išvažiuojamąjį posėdį baigė teigdamas, kad bus parengta ir artimiausiame komisijos posėdyje priimta detali komisijos pozicija šiuo klausimu.

Skaityti 555 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Gruodis 2018
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje