Savivaldybė išdalins šimtą vėliavų Pirmo puslapio

  • %PM, %11 %838 %2018 %19:%Vas

Kęstutis GABŠYS

Pasitinkant atkurtos mūsų valstybės 100-mečio jubiliejų Kretingos rajono savivaldybė nusprendė įsigyti ir sunkiai besiverčiantiems, tačiau patriotiškiems ir pilietiškiems rajono gyventojams išdalinti 100 valstybės vėliavų. Ši graži iniciatyva susidūrė su netikėtais sunkumais – dėl išaugusios valstybės vėliavų paklausos, viešųjų pirkimų procedūromis atrinktas vėliavų tiekėjas jas į Kretingą ketina pristatyti tik kitos savaitės pradžioje.
Kretingos rajono savivaldybės atstovė ryšiams su visuomene Gintarė Benaitytė „Švyturiui“ patvirtino, kad Savivaldybė nupirko ir sunkiai besiverčiantiems rajono gyventojams ketina išdalinti 100 Lietuvos valstybės vėliavų. Jos bus dalinamos tiems asmenims, kurie dėl to kreipėsi arba dar kreipsis į Savivaldybę. „Kai kurie Kretingos rajono seniūnijų seniūnai savo iniciatyva yra pateikę prašymus papildomai gauti vėliavų, nes yra poreikis“, – sakė G. Benaitytė.
„Švyturio“ kalbintas Imbarės seniūnijos seniūnas Antanas Turauskis sakė, kad jau truputį galvojo, kaip paskirstys iš Savivaldybės gautas trispalves. „Administracijos direktorius man sakė, kad Imbarės seniūnijai bus skirta 10 vėliavų. Pasitarsiu su seniūnaičiais, kad valstybės vėliavas gautų tie, kam tikrai jos reikalingos, o ne tie, kurie tiesiog nori ją gauti nemokamai“, – kalbėjo seniūnas.
Nors šalyje Lietuvos valstybės vėliavų paklausa, kaip teigia prekybininkai, išaugo, jų parduodama daug daugiau nei ankstesniais metais, Kretingoje įsigyti trispalvę nėra sudėtinga. Tai paaiškėjo apsilankius kai kuriose miesto parduotuvėse. Valstybės vėliavomis prekiauja „Senukų“ prekės ženklu pažymėta Kretingos vartotojų kooperatyvui priklausanti parduotuvė, esanti Rotušės aikštėje. Čia oficialių matmenų, neperšlampamo audinio ant koto kabinama valstybės vėliava kainuoja 19,99 euro. Pardavėjų teigimu, prieš šventes vėliavų pardavimai išaugo, tačiau nedideles valstybės vėliavų atsargas parduotuvė dar turi. Pagalbos ranką Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį su trispalve prie namų norintiems švęsti kretingiškiams ketina ištiesti ir prekybos tinklas „Lidl“. Bendrovės spausdinamame akcijų kataloge informuojama, kad nuo vasario 10 dienos tinklas taip pat pradės prekiauti valstybės vėliavomis. Oficialių matmenų, ant koto tvirtinama valstybės vėliava šio tinklo parduotuvėse kainuos 9,99 Eur.

Skaityti 723 kartai Atnaujinta %PM, %11 %852 %2018 %19:%Vas

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje